Sefo'dan Dikkat Çeken İtiraf! Psikolojik Destek Alıyorum!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü rapçi Sefo önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansırken çarpıcı itiraflarda bulundu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü rapçi Sefo önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansırken çarpıcı itiraflarda bulundu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü rapçi Sefo önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansırken çarpıcı itiraflarda bulundu. 

 

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre; Sefo, Nişantaşı sokaklarında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Şapkasındaki nazar boncuğuyla dikkat çeken rap’çi “Yoldan geçen bir abla taktı” dedi.

 

VÜCUDUMLA ÖNE ÇIKMAM

 

Rap’çi Sefo, önceki gün Nişantaşı City’s’de görüntülendi. Zayıfladığı gözlenen şarkıcı, 10 kilo verdiğini söyledi: “Yaza hazır olayım, fit olayım, konserlerde de daha rahat olayım istedim.”

Şarkıcı, kaslı vücutlarıyla konuşulan meslektaşlarıyla ilgili soruya “Ben vücudumla öne çıkacağımı düşünmüyorum. Belki daha kaslı hale gelirsem olabilir” diye yanıt verdi.

 

PSİKOLOJİK DESTEK ALIYORUM

 

Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Sefo, “Bu duruma alışabildiniz mi?” sorusu üzerine “Zaman zaman psikolojik olarak etkileniyorum. Onun için de destek alıyorum” dedi.

Röportaj sırasında bir hayranının cep telefonundan aradığı Sefo, şapkasındaki nazar boncuğu için de “Yoldan geçen bir abla taktı. Ben nazarı çok düşünmüyorum” dedi.Etiketler: