Serdar Ortaç Ve Mehmet Çevik'ten Çok Konuşulacak Klip!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile Mehmet Çevik dikkat çeken bir iş birliğine imza atarlarken, çektikleri klip gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile Mehmet Çevik dikkat çeken bir iş birliğine imza atarlarken, çektikleri klip gündem oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile Mehmet Çevik dikkat çeken bir iş birliğine imza atarlarken, çektikleri klip gündem oldu. 

 

Ünlü sanatçı Mehmet Çevik, yeni single çalışması için Serdar Ortaç'la önemli bir işbirliğine imza attı. Sesini ve yorumculuğunu çok beğendiği Mehmet Çevik'e en sevilen şarkılarından biri olan 'Bilsem Ki'yi emanet eden Serdar Ortaç, eserin klibinde de genç meslektaşıyla birlikte kamera karşısına geçti. 2 Haziran'dan itibaren tüm dijital platformlarda yerini alan şarkının klip yönetmenliğini Selim Akar'ın üstlendi.

 

serdar ortac ve mehmet cevik ten cok konusulacak klip

 

MİLYONLUK PRODÜKSİYON

 

Beykoz Kundura Fabrikasında çekimleri gerçekleştirilen video klipte 6 kişilik cast ekibinin yanı sıra 40 kişilik teknik ekip görev aldı. "Bilsem Ki" nin görüntü yönetmenliğini Varol Şahin yaparken styling çalışması ise Erdal Güvenç tarafından yapıldı. Karakaya Global Garaj'a ait 10 adet milyonluk klasik arabaların ve özel eğitimli bir atın kullanıldığı klipte ikiliye model Cassi eşlik etti.

 

ÇEKİMLERİ TAMAMLAYAMADI

 

Senaryo gereği klipte Mehmet Çevik ile tabut taşıyan Serdar Ortaç, yaşadığı üzüntüden dolayı çekimleri tamamlayamadı. Yönetmen Selim Akar, tabutlu sahnelerin bir çoğunu iptal etmek zorunda kaldı. Üzüntüsünü belli etmemeye çalışan Ortaç'ı zorlayan bu sahneler tamamlanamadan klip bitirildi. 2 sene önce anlaştığı, 6 kere iptal ettiği klip çekimlerini iptal etmemesi çok tartışılan Ortaç'ın klip çekimlerinde üzüntüsünden dolayı yalnızca 2 saat kaldığı ortaya çıktı.