Sevda Demirel Estetik İle Bambaşka Biri Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü manken Sevda Demirel, TikTok'ta yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeyi sürdürürken, geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü manken Sevda Demirel, TikTok'ta yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeyi sürdürürken, geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü manken Sevda Demirel, TikTok'ta yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeyi sürdürürken, geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu. 

 

Paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Sevda Demirel, yaptırdığı estetiklerle adeta bambaşka biri oldu. Demirel'in son halini gören takipçileri tanımakta güçlük çekti. Bir dönem cinsiyet değiştiren Doruk Doğrusöz ile yaşadığı ilişkiyle gündemden düşmeyen Sevda Demirel, paylaşımları ve açıklamalarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

"AMELİYAT GEÇİRİNCE DEĞİŞTİM”

 

Yakın bir zaman önce TikTok hesabı açarak yayınlar yapan 50 yaşındaki Sevda Demirel, yaptırdığı estetikler bambaşka biri oldu. Son haliyle tanınmakta zorlanılan Demirel, "Sen gerçek Sevda Demirel değilsin" yorumları üzerine yayınladığı videoda "Ben gerçek Sevda Demirel'im. Bir ameliyat oldum, bundan dolayı da değiştim" dedi. Yüzünü gerdiren Demirel'in son halini gören kullanıcılar, "Tanıyamadım" ve "Ne yaptın kendine?" yorumları yaptı. TikTok'ta sık sık canlı yayın açan Demirel, iddialı kıyafetleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

 

İşte Sevda Demirel'in son hali;

 

sevda demirel estetikle bambaska biri olduEtiketler: