Sıla Gençoğlu'ndan Babasıyla İlgili Duygulandıran Paylaşım!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Instagram sayfasından vefat eden babasıyla ilgili duygulandıran bir paylaşıma imza attı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Instagram sayfasından vefat eden babasıyla ilgili duygulandıran bir paylaşıma imza attı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Instagram sayfasından vefat eden babasıyla ilgili duygulandıran bir paylaşıma imza attı. 

 

Geçtiğimiz kasım ayında babası Şükrü Gençoğlu'nu kaybeden Sıla, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımda "Duvarlar yıkıldı, zaman kalktı aramızdan. Çünkü yaşar sevdiklerin, hiçbir yere gitmez" ifadelerini kullandı. Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun babası Şükrü Gençoğlu, geçirdiği beyin kanaması sonra yaklaşık 1 ay tedavi gördüğü hastanede 28 Kasım'da gözlerini yumdu. Babasının ölümüyle yıkılan Gençoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

 

sila gencoglu ndan babasiyla ilgili duygulandiran paylasim

 

"DUVARLAR YIKILDI, ZAMAN KALKTI ARAMIZDAN”

 

Instagram hesabından babasının fotoğrafını paylaşan Sıla, şu ifadeleri kullandı: "Bize bir oda tuttum baba. Üstelik gittiğimiz her yerde olacak bir oda. Nerede olursak olalım, kapısını açıp içeri girebileceğimiz bir oda. Bir masa, iki de sandalye attım içine. Bize kadar. Anahtarın biri sende, biri bende. Başka kimsede yok. O odada sonsuza kadar her şeyi konuşmaya devam edebiliriz. Memleketi sevmeye, sevmeyenine sövmeye, annemi muzip muzip çekiştirmeye, aslan sütüyle şakımaya, birlikte şiirler okumaya, Yaşar Kemal'in betimlemelerini yüceltmeye devam edebiliriz .Birbirimize daima yardım edebiliriz, birbirimizin sesini duyabiliriz orada. Duvarlar yıkıldı, zaman kalktı aramızdan. Yine senin armağanın. Teşekkür kısmı odada. Baş başa. Çünkü bizim aramızda. Çünkü yaşar sevdiklerin. Hiçbir yere gitmez. Hiçbir yere…”