Simge Sağın Yine Kapalı Gişe Sahne Aldı!

Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Simge Sağın önceki gün “Turkcell Yıldızlı Geceler” kapsamında Turkcell Vadi’de sahne alırken güzelliğiyle ve şarkılarıyla geceye damga vurdu. 

 

Haber: Sedat Sarıkaya

 

Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Simge Sağın önceki gün “Turkcell Yıldızlı Geceler” kapsamında Turkcell Vadi’de sahne alırken güzelliğiyle ve şarkılarıyla geceye damga vurdu. Son dönemde yayınladığı şarkılarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Simge Sağın önceki gün “Turkcell Yıldızlı Geceler” kapsamında Turkcell Vadi’de sahne alırken güzelliğiyle ve şarkılarıyla geceye damga vurdu. 

 

Yazı arka arkaya verdiği konserlerle geçiren Simge dün akşam Atlantis Yapım imzalı “Turkcell Yıldızlı Geceler” kapsamında Turkcell Vadi’de sahne aldı. Sefo’nun da sürpriz yapıp sahneye çıktığı konserin biletleri günler öncesinden tükenmişti…

 

 

simge sagin yine kapali gise sahne aldi

 

“Simge Yazı” yepyeni şarkılarla, işbirlikleriyle ve binlerce kişinin izlediği kapalı gişe konserlerle hız kesmeden devam ediyor. Bu yaz sahneden sahneye koşan Simge dün akşam Turkcell Vadi’de sevenleriyle buluştu. Atlantis Yapım’ın organizasyonuyla gerçekleşen “Turkcell Yıldızlı Geceler” konser serisinde yıldızlar arasındaki yerini alan Simge’yi izlemek isteyen hayranları biletleri günler öncesinden tüketmişti.

 

“Aşın Olayım”, “Harcandıkça” ve “Çapkınca” başta olmak üzere tüm hitlerini seyirciyle tek bir ağızdan söyleyen Simge enerjisiyle kendine hayran bırakırken tarzıyla da göz kamaştırdı. Simge, Balenciaga ve Alexander Wang imzalı iki ayrı kıyafet giydi. Hayranlarına ömür boyu unutamayacakları bir gece yaşattı.

 

simge sagin yine kapali gise sahne aldi

 

SEFO SÜRPRİZİ

 

Rap müziğin zirvesindeki Sefo, dostu Simge’yi bu konserinde yalnız bırakmadı. Bir anda sahneye çıkarak seyirciye büyük bir sürpriz yaptı. İkili “Coke Studio Türkiye Albümü” için düet yaptıkları “Görmem Böylesini” şarkısını birlikte seslendirdi. “Görmem Böylesini” çıktığı andan itibaren dijital platformlarda zirveye yerleşti.