Survivor 2024 All Star'da Eleme Adayı Belli Oldu! 7 Nisan 2024!

TV8'de yayınlanan Survivor All Star'da ikinci dokunulmazlık oyununu da kazanan Kırmızı Takım oldu. Mavi takım ada konseyinde yapılan oylama sonucunda eleme potasına çıkan isim Hakan oldu. Hakan yeniden eleme adayı olmasının ardından "Şöyle bir tavsiyem var. Hiç düelloya girmemiş arkadaşlara! Girmeye girmeye, bir gün girdiğinizde orada yarattığınız canavar sizi elleriyle yiyebilir. Çok dikkatli olun." şeklinde konuştu.

 

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Survivor All Star'da heyecan dorukta devam ediyor. Survivor All Star'da haftanın ilk eleme adayı kaybeden Mavi Takım'dan Yaman oldu. Önceki gün yayınlanan bölümde haftanın ikinci dokunulmazlığını da kaybeden Mavi Takım düelloya gidecek bir diğer ismi Hakan olarak belirledi.

 

survivor 2024 all star da haftanin eleme adayi belli oldu

 

Yeniden düelloda yer alacak olması ile ilgili konuşan Hakan, "Diyecek bir şey bulamıyorum. Yine oraya gittiğim için... Düellonun vücudumda ağrıları var ve yeni bir düello haberi alıyorum. Gitmeyeceğim. Savaşacağım. Elimden geleni yapacağım ve gitmeyeceğim. Bana yakışan bu çünkü. Adımın yazılmasını hak ettiğimi düşünüyorum. Ama şöyle bir tavsiyem var. Hiç düelloya girmemiş arkadaşlara! Girmeye girmeye, bir gün girdiğinizde orada yarattığınız canavar sizi elleriyle yiyebilir. Çok dikkatli olun. Özgür, Sercan, Ben... Kartopuyduk. Düelloda çığ olduk. Şimdi önümüzden kayak yapan arkadaşlar ya biraz daha kayak yapacaklar ya da çığın altında kalacaklar. Her kuşun eti yenmez." dedi.