Survivor 2024 All Star'da Sular Durulmuyor! Aleyna'dan Yunus Emre'nin Aldığı Cezaya Sert Tepki!

Survivor'da Yunus Emre yine ceza almaktan kurtulamadı. Ogeday'la giriştiği kavga sonrası, takımını da olumsuz yönde etkileyecek bir ceza alan Yunus Emre'ye, takım arkadaşı Aleyna'nın tepkisi ağır oldu. Aleyna ile Yunus Emre, samimiyetleriyle sık sık gündeme geliyorlardı.

 

Survivor All Star'da Yunus Emre'yle ilgili krizler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak Ogeday ve Yunus Emre arasında kavga yaşandı ve iki isim arasında yumruklar havada uçuştu. O anlar ise ekranda sansürlü olarak yer aldı. Konseyde ise Acun Ilıcalı'nın, Yunus Emre'ye karşı tepkisi sert oldu. Acun Ilıcalı "Sayende yeni bir yaptırım bulduk. Bu kim ya? Kim ya olay nedir? Şu olaydan sonra utanmıyorsun haklı diye anlatıyorsun bir şey yapmadı kardeşim" dedi ve Yunus Emre'ye 8 oyun ve 8 ödülden men cezası verdi.

 

Bu anlarda cezayı duyan Aleyna ise kendisini tutamayarak, "Takım olarak cezalandırılıyoruz, yani cezayı aslında takım da almış oluyor. Yunus başarılı bir yarışmacı. Onun oynamaması bizi de çok etkileyecek. Kader oyunlarını etkileyecek ne yapacağız?" dedi.

 

ALEYNA'DAN YUNUS EMRE'YE BOŞ YAPIYORSUN TEPKİSİ

 

Yunus Emre, Aleyna'nın sözüne, "Yazacaksınız potaya" dedi. Arkadaşına kızan Aleyna, "Yunus boş yapma" dedi. Bu anlarda müdahalede bulunan Ilıcalı Aleyna'ya, "Enerjinizi kendi adamınızı tutmaya harcasaydınız" dedi.