Ticaret Bakanı Ömer Bolat Suudi Arabistan'ın Milli Gününü Kutladı!

Ticaret Bakanı Ömer Bolat sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda Suudi Arabistan'ın milli gününü kutlarken çarpıcı ifadeler kullandı. 

 

Ticaret Bakanı Ömer Bolat sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda Suudi Arabistan'ın milli gününü kutlarken çarpıcı ifadeler kullandı. Ticaret Bakanı Ömer Bolat sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda Suudi Arabistan'ın milli gününü kutlarken çarpıcı ifadeler kullandı. 

 

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Bolat şunları kaydetti:

 

Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun!

 

"Tarihi ve kardeşlik bağlarımızı geçmişten günümüze taşıdığımız Suudi Arabistan Krallığı ile birlikte, her zaman İslam dünyasının ve coğrafyamızın geleceğine önem vermiş, birlikte hizmet etmiş bulunmaktayız. Son yüzyılda birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle ticari ve ekonomik alanlarda önemli başarılara imza attık, atıyoruz. Gelecekte de bölgesel ve küresel istikrarın yanı sıra, Müslüman ülkeler arasındaki işbirliğinin de her alanda güçlendirilmesini için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. 3 Ağustos 1929 Dostluk Anlaşması ile başlayan süreçle her geçen gün bağlarımızı güçlendirdiğimiz Suudi Arabistan Krallığı’nın milli gününü en samimi duygularımla kutluyorum. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun."

 

İşte o paylaşım;

 

ticaret bakani bolat suudi arabistan in milli gununu kutladi