Tolga Çevik En Beğendiği Komedyeni Açıkladı! 'Harika Bir Çocuk!'

Ünlü komedyen Tolga Çevik, yıllarca ekranlarda yaptığı Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin ve Tolgshow gibi birbirinden başarılı programlarla adından söz ettirmişti. Cem Yılmaz'ın kardeşi Özge Yılmaz'la evli olan Çevik katıldığı bir programda yeni komedyenler arasında en beğendiği kişiyi açıkladı. Herkes o ismin Cem Yılmaz olduğunu düşünürken Çevik farklı bir isim söyledi.

 

Yaptığı birçok program ve filmler ile yıldızı parlayan ünlü komedyen Tolga Çevik sık sık gündeme gelmeyi başarıyor. Çevik'in yıllarca ekranlarda yaptığı Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin ve Tolgshow gibi birbirinden başarılı programlar bulunuyor. Çevik, bu kez İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Çevik programda, yeni komedyenler arasında en beğendiği ismi açıkladı. Ünlü isim komedyenler arasında en beğendiği ismin Giray Altınok olduğunu söyledi.

 

tolga cevik en sevdigi komedyeni acikladi

 

Altınok'a övgü dolu sözler sarf eden Çevik "Giray'ı çok seviyorum, çok efsane bir çocuk. Çok beyefendi bir insan, çok yaratıcı, çok da komik. Bayılıyorum ona" ifadelerini kullandı. Altınok ise Çevik'in sözlerini X hesabından paylaştı. Ünlü komedyen paylaşımına ise şu notu düştü:

 

"Gurur somut haliyle böyle bir şey arkadaşlar. Ağzınız açık izlediğiniz insanların sizin için böyle bir cümle kurması. Ne mutlu bana!"Etiketler: