Tuba Büyüküstün'ün Ayakları Sosyal Medya Gündemine Oturdu!

Rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün yaptığı paylaşımda ayaklarıyla gündem oldu. 

 

Rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün yaptığı paylaşımda ayaklarıyla gündem oldu. Rol aldığı yapımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün yaptığı paylaşımda ayaklarıyla gündem oldu. 

 

Set arasında karavanında dinlenirken çektiği kareleri sosyal medyadan yayınlayan Tuba Büyüküstün'ün ayaklarına yorum yağdı. Aynı yapımda rol alan Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Seda Bakan ve Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz gün çekimden arta kalan zamanlarında denizin ve güneşin tadını çıkarmış, denize hep birlikte atayan oyuncu arkadaşlar, o anları da sosyal medya hesaplarından yayınlamışlardı. Şu sıralar dizi çekimleri yüzünden sürekli sette olan Tuba Büyüküstün, aktif olduğu sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı.

 

tuba buyukustun ayaklariyla gundem oldu

 

Karavanda ayak paylaşımı

 

Büyüküstün bu defa karavandan fotoğraf yükledi. Set arasında kendi özel karavanında dinlendiği anları yayınlayan Büyüküstün, ayaklarını paylaştı. Büyüküstün'ün ayakları olay oldu. Takipçileri güzel oyuncunun ayaklarına yorum yağdırdı.