Tuğçe Kazaz Kimdir? Nerelidir? Sevgilisi Var Mı?

Tuğçe Kazaz kimdir? Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla zaman zaman tepki çeken ünlü manken Tuğçe Kazaz ile ilgili bilgiler zaman zaman sosyal medyada ve internette merak ediliyor. Peki Tuğçe Kazaz kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Cevaplar haberimizde..

 

Tuğçe Kazaz kimdir? Sosyal medyada yaptığı açıklamalarla zaman zaman tepki çeken ünlü manken Tuğçe Kazaz ile ilgili bilgiler zaman zaman sosyal medyada ve internette merak ediliyor. Son dönemde yaptığı açıklamalarla dikkat çeken ünlü manken Tuğçe Kazaz ile ilgili bilgiler zaman zaman sosyal medyada ve internette merak ediliyor. Peki Tuğçe Kazaz kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Cevaplar haberimizde..

 

tugce kazaz kimdir nerelidir sevgilisi var mi

 

Tuğçe Kazaz kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı?

 

Tuğçe Kazaz kimdir? Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982, Balıkesir, Türk manken. Miss Turkey 2001 birincisidir. 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit'de doğmuştur. Çocukluğu İzmir'de geçti. Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit'de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçti. Okul hayatı boyunca yedi yıl basketbol oynadı. Bu nedenle hayatı İstanbul, İzmir ve Antalya arasında geçti. Özel Ortadoğu Koleji, Antalya Kolejinde okudu sonra da İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde öğrenim gördü, ama devamsızlık nedeniyle bitiremedi. Bir erkek kardeşi vardır.

 

Tuğçe Kazaz, 2000 yılında katıldığı “Elit Model Look” yarışmasında ikinci oldu. Ardından Elite model Look Paris seçmelerinde de ilk 15e girmiştir. 2001 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışmasının  birincisi olmuştur. 2001 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra Tuğçe Kazaz, şarkıcı Kenan Doğulu ile uzun dönem aşk yaşadı. Ardından Sezen Aksu’nun müzisyen  oğlu Mithat Can’la birlikte olmaya başladı. Kampüsistan isimli dizide, “Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean” adlı Yunan filminde, daha sonra Can­2007 ve 2009 yılında Cin geçidi filmlerinde oynadı. Tuğçe Kazaz, 8 Eylül'de Porto Germeno'daki Ayios Nikolaos Kilisesi'nde vaftiz olarak Maria Seitaridis ismini aldı ve Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 tarihinde yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina'da Aya Nikola Kilisesi'nde sade bir törenle evlendi, Yunanistan’a yerleşen Tuğçe Kazaz, üç yıl süren bir evliliğin ardından boşanarak Türkiye’ye döndü ve tekrar Müslüman olduğunu belirtti. Tuğçe Kazaz, tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı aldı. Tuğçe Kazaz bir dönemin en cesur modellerinden biriydi. Amerika’da ve Paris’te modellik yapan az sayıdaki modelden biri olarak ani bir kararla podyumu bıraktı. En son bir tesettür defilesine çıkan Tuğçe Kazaz, bundan böyle işinde ya da özel hayatında dekolte giymeyeceğini açıkladı. Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte rol aldığı Uzun Hikaye filminin ardından Tuğçe Kazaz, Hazal Kaya ile birlikte Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde rol almıştır.