Yalı Çapkını Dizisine Bomba Transfer! Ünlü Oyuncu Kadroya Dahil Oldu!

Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisi için yeni sezon çalışmaları devam ederken diziye ünlü oyuncu Binnur Kaya dahil oldu. 

 

Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisi için yeni sezon çalışmaları devam ederken diziye ünlü oyuncu Binnur Kaya dahil oldu. Star TV'de yayınlanan Yalı Çapkını dizisi için yeni sezon çalışmaları devam ederken diziye ünlü oyuncu Binnur Kaya dahil oldu. 

 

binnur kaya yali capkini dizisinin kadrosuna dahil oldu

 

Binnur Kaya kadroya dahil oldu!

 

Ülkemizin en değerli oyuncularından Binnur Kaya'nın Yalı Çapkını'ndan teklif aldığı gündeme gelmişti. Binnur Kaya geçen günlerde Necmi Sancak’ın yazdığı “Ayşe” filminin çekimlerini tamamlamış ve “Öyle unutulmaz bir yolculuktu ki… Yol güzeldi,yolcular güzeldi… Her şey bize eşlik etti; gökyüzü, yıldızlar, gündüz, gece, hayvanlar, yollar… Teşekkür ederim hepsine… Kalbimden…????” mesajını yayınlamıştı.

 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Binnur Kaya aynı zamanda Kırmızı Oda’da beraber çalıştığı OGM Pictures’ın Yalı Çapkını’nda Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) kızı rolü için “Yalı Çapkını” dizisinden teklif almıştı. Kulislerden sızan son gelen bilgiler Kaya’nın ekibe dahil olduğu yönünde… Yeni bir değişiklik olmazsa dizinin ekibi cuma günü okuma provası yapacak. Şimdilik 19 Ağustos gibi de sete çıkılması planı var.