Yiğit Öcal'dan Dikkat Çeken Adem Kılıçcı Yorumu! Konseydeki Konuşma İçin Ne Dedi?

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Mert Öcal'ın kardeşi Yiğit Öcal, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Adem Kılıçcı'nın Batuhan Karacakaya'yı yazmama kararıyla ilgili Acun Ilıcalı ile önceki gün konseyde geçen diyalog ile ilgili dikkat çeken yorumlarda bulundu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Mert Öcal'ın kardeşi Yiğit Öcal, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Adem Kılıçcı'nın Batuhan Karacakaya'yı yazmama kararıyla ilgili Acun Ilıcalı ile önceki gün konseyde geçen diyalog ile ilgili dikkat çeken yorumlarda bulundu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Mert Öcal'ın kardeşi Yiğit Öcal, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Adem Kılıçcı'nın Batuhan Karacakaya'yı yazmama kararıyla ilgili Acun Ilıcalı ile önceki gün konseyde geçen diyalog ile ilgili dikkat çeken yorumlarda bulundu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Mert Öcal'ın kardeşi Yiğit Öcal, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Adem Kılıçcı'nın Batuhan Karacakaya'yı yazmama kararıyla ilgili Acun Ilıcalı ile önceki gün konseyde geçen diyalog ile ilgili dikkat çeken yorumlarda bulundu. Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda "Adem dün akşam konseyde resmen fırça yedi :) strateji yaptınıza geldi iş , Adem de sunu dedi “stratejı değildi anlaşma değil di Batuhan kardeşim en son onu yazarım birlikte geldik,kendi kendine oluşan birşey” dedi. Ama yinede azarlanıldı, yüklenildi :)" ifadelerini kullanan Öcal sosyal medyada gündem oldu. 

 

İşte o paylaşım;

 

yigit ocal dan dikkat ceken adem kilicci yorumu