Yunanistan'da Gece Yarısı Korkutan Deprem! Kandilli Rasathanesi'nden Açıklama!

Kandilli Rasathanesi yaptığı açıklamada Yunanistan'da saat 23:27'de 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini aktarırken, Yunan halkı depremden dolayı kısa süreli bir panik yaşadı.  

 

Kandilli Rasathanesi yaptığı açıklamada Yunanistan'da saat 23:27'de 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini aktarırken, Yunan halkı depremden dolayı kısa süreli bir panik yaşadı.  Kandilli Rasathanesi yaptığı açıklamada Yunanistan'da saat 23:27'de 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini aktarırken, Yunan halkı depremden dolayı kısa süreli bir panik yaşadı.  

 

Kısa süreli panik yaşandı!

 

Kandilli Rasathanesi'nden alınan son bilgiye göre Yunanistan'da gece yarısı korkutan bir deprem yaşandı. Deprem Başkent Atina da hissedildi. Kandilli Rasathanesi'nden alınan bilgiye göre; saat 23:27'de 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 5.3 kilometre derinliğinde yaşandı. Deprem başta başkent Atina olmak üzere birçok kentte hissedildi. Yunan halkı kısa süreli bir panik yaşadı. Sosyal medyada Yunanistan'da son zamanlarda meydana gelen deprem sayısında artış olduğuna dikkat çekildi.

 

İşte o açıklama;

 

yunanistan da gece yarisi korkutan deprem kandilli rasathanesi acikladi