Yunus Katı DEVA Partisi'nden Milletvekili Adayı Oldu!

Trabzon'un Maçka bölgesinin tanınmış iş insanlarında Yunus Katı DEVA Partisi'nden milletvekili adayı olduğunu açıkladı. 

 

Haber: Sedat Sarıkaya

 

Trabzon'un Maçka bölgesinin tanınmış iş insanlarında Yunus Katı DEVA Partisi'nden milletvekili adayı olduğunu açıkladı. Trabzon'un Maçka bölgesinin tanınmış iş insanlarında Yunus Katı DEVA Partisi'nden milletvekili adayı olduğunu açıkladı. 

 

Trabzon'un Maçka bölgesinin hırslı azimli ve çalışkan isimlerinden birisi olarak gösterilen Yunus KATI, 1981 yılında Bolu doğumlu, Bir erkek, üç kız çocuk babasıdır. Eğitimini Ümraniye lisesini başlayarak, Konya Selçuk Üniversitesinde Lisans eğitim almıştır.

 

yunus kati deva partisinden milletvekili adayi oldu

 

 

ENERJİ PİYASASINDA ÖNEMLİ ROL OYNAMIŞ!

 

2010 yılında profesyonel çalışma hayatına Endüstriyel alanda çeşitli üretimler yapan kendi firmasını açarak başlamıştır. 10 yıl sektörde büyük projelere imza atan Yunus KATI, 2020 yılında AYKA A.Ş. firmasını kurarak , İhracat, Üretim, Proje Taahhüt ve Yenilenebilir Enerji sektörlerinde faaliyet göstermeye başlamış ve bu sektörde de ihtiyaçları gidermekte önemli rol oynamıştır.

 

2021 Yılında Sırbistan, Makedonya, Kosava, Hırvatistan, Romanya, Karadağ ülkelerinde Dynamic Enerji firmasını kurarak Yenilenebilir enerji piyasasında önemli rol oynamıştır. 2022 yılında Yalova bölgesinde “UM KE Bio Enerji Pelet Üretim Tesisini” kurarak geri dönüşüm enerji piyasasında da çalışmalarına devam etmiş, ülkemizin sayılı üretim tesisleri arasında yer almayı başarmıştır. AYKA A.Ş., Dynamic Enerji ve UM KE BİO Enerjide firmalarında yönetim kurulu üyesi olarak görevlerine devam etmektedir.

 

DEVA PARTİSİ'NE 28.DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ  ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPMIŞ BULUNMAKTAYIM!

 

Geçtiğimiz günlerde basına " 3 yıl boyunca damla damla, ilmek ilmek ördüğümüz Türkiye'min DEVA PARTİSİ'ne 28.Dönem milletvekilliği aday adaylığımın başvurusunu yapmış bulunmaktayım. Mevla’m bizlerin yar ve yardımcımız olsun." diyerek açıklamalarını bitirdi