Yusuf Güney'den Olay Yaratan Kenan Işık Açıklaması! Yıllardır Geziyor!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Yusuf Güney Emel Özuğur'un YouTube programında açıklamalarda bulunurken Kenan Işık ile ilgili sözleriyle gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Yusuf Güney Emel Özuğur'un YouTube programında açıklamalarda bulunurken Kenan Işık ile ilgili sözleriyle gündem oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Yusuf Güney Emel Özuğur'un YouTube programında açıklamalarda bulunurken Kenan Işık ile ilgili sözleriyle gündem oldu. 

 

8 yıldır komada olan ünlü sunucu Kenan Işık için şarkıcı Yusuf Güney'den tepki çeken açıklama: Kenan Işık yıllardır geziyor. 2014 yılında spor yaptıktan sonra girdiği saunada fenalaşan, ardından düşüp başını çarpan ünlü sunucu ve oyuncu Kenan Işık, 8 yıldır koma halinde yaşam mücadelesi veriyor.  Zaman zaman merak konusu olan Işık'ın sağlık durumu hakkında bu kez bambaşka bir iddia geldi.

 

"GERİ GELİRSE NELER ANLATACAK!..”

 

Daha önce astral seyahatle uzaya gittiğini öne süren şarkıcı Yusuf Güney, Kenan Işıkm hakkında gündeme oturan sözler sarf etti. Emel Özuğur'un YouTube programında açıklamalarda bulunan Güney, "Astral seyahatte sadece 3 kişiyle karşılaştım, telekinezi sistemiyle onlarla konuşma gerçekleştirdim. Ben iddia ediyorum Kenan Işık geziyor, yıllardır geziyor neler görmüştür geri gelirse neler anlatacak, neler deneyimlemiştir" açıklamasında bulundu. Yusuf Güney'in bu sözleri sosyal medyada büyük yankı buldu. Çok sayıda kullanıcı Güney'in açıklamalarını Kenan Işık'ın ailesine yapılan bir saygısızlık olarak nitelendirdi. Bazı kullanıcılar ise astral seyahat konusunda Yusuf Güney ile benzer görüşler paylaşarak ünlü sanatçının haklı olabileceğini savundu.