Oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Gürkan Uygun, Burcu Kıratlı, Rami Narin gibi isimlerin yer aldığı ATV’de 31 Aralık 2023 tarihinde başlayacak olan ‘Yıldızlar Bana Uzak’ dizisi tanıtım fragmanıyla dikkat çekti. 

 

ATV'de 2009 yılında yayınlanmış Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Barış Falay, Tuncel Kurtiz, Yiğit Özşener, Bade İşçil, Sarp Akkaya gibi isimleri buluşturmuş 'Ezel' dizisini bilmeyenimiz yoktur. 'Kıbrıs'ta bir araç içinde açılan dizi sevdiği kadından ve en yakın arkadaşından 'intikam' almak isteyen asıl ismi Ömer olan 'Ezel Bayraktar' karakterinin serüvenini anlatıyordu. Dizide Kenan İmirzalıoğlu ile Tuncel Kurtiz arasındaki diyaloglar bugün bile milyonlarca izlenme alıyor. Şimdi ben bunları neden mi anlattım? 

 

yildizlar bana uzak dizisi yeni ezel mi olacak

 

ATV'de yeni yayınlanacak 'Yıldızlar Bana Uzak' dizisinin yayınlanan 1. bölüm fragmanındaki ifadeler beni 'Ezel' dizisine götürdü. Ezel dizisinde de Tuncel Kurtiz yani Ramiz Dayı 'Ezel Bayraktar'ı hapishanede tanımış ve intikam yolculuğunda kendisine destek vermişti. Yıldız Bana Uzak dizisinde de herhalde Gürkan Uygun'un canlandıracağı karakter bizi geçmişe 'Ramiz Dayı'ya götürecek öyle gözüküyor. En azından 1. bölüm fragmanında yer alan sahneleri ben şahsen Ezel dizisine çok benzettim. 

 

yildizlar bana uzak dizisi yeni ezel mi olacak

 

'Yıldızlar Bana Uzak' dizisinde de anlatılacak intikam hikayesi tıpkı Ezel dizisindekine benziyor. Muhtemelen en yakın arkadaşı sevdiği kızı elde edebilmek için kızın sevdiği adam olan Furkan Andıç'ı hapse attırıyor. Bundan sonra da dünyası ve hayalleri yıkılan karakter intikam yolculuğuna çıkıyor. Bakalım bekleyelim görelim.. 

 

yildizlar bana uzak dizisi yeni ezel mi olacak

 


YAZARIN DİĞER YAZILARI