Berna Laçin'den Aşısız Vatandaşlar İçin Hükümete İlginç Öneri!

Berna Laçin aşısız vatandaşlar için devlete ne önerdi? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Berna Laçin, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Kanada'da uygulanan bir uygulamadan örnekle aşısız vatandaşlar için devlete uygulamaya sokabileceği bir öneri sundu. Peki Berna Laçin aşısız vatandaşlar için devlete ne önerdi? Cevaplar haberimizde.

 

Berna Laçin aşısız vatandaşlar için devlete ne önerdi? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Berna Laçin, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Kanada'da uygulanan bir uygulamadan örnekle aşısız vatandaşlar için devlete uygulamaya sokabileceği bir öneri sundu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Berna Laçin, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Kanada'da uygulanan bir uygulamadan örnekle aşısız vatandaşlar için devlete uygulamaya sokabileceği bir öneri sundu. Peki Berna Laçin aşısız vatandaşlar için devlete ne önerdi? Cevaplar haberimizde.

 

Aşısız vatandaşlar ek vergi ödesin! 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Berna Laçin, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Kanada'da uygulanan bir uygulamadan örnekle aşısız vatandaşlar için devlete uygulamaya sokabileceği bir öneri sundu. Twitter sayfasından yaptığı açıklamada "Kanada Quebec,bir uygulamaya başlıyor. Aşısız vatandaşlar daha çok vergi ödeyecek. Aşısız sadece yüzde 15 miş ama hastanelerin yarısını dolduruyormuş. Aşılılar niye aşısızların masrafını çekiyor, aşısızlar kendi istekleri ile hastane yükü oluşturuyor diye adil bulmamışlar. Sizce!" ifadelerini kullanan ünlü oyuncu sosyal medyada gündem oldu. 

 

İşte o paylaşım;

 

berna lacin den devlete asisiz vatandaslar icin ek vergi onerisi