Cemal Can Canseven'den Nisa Bölükbaşı İsyanı! Sert Düşerim!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Nisa Bölükbaşı ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Nisa Bölükbaşı ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Cemal Can Canseven, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda Nisa Bölükbaşı ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. 

 

cemal can canseven den nisa bolukbasi isyani 1

 

Ah Cemal kadar taş düşsün!

 

Survivor 2020 sezonunu şampiyonlukla kapatan fenomen Cemal Can Seven, Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Canseven, Nisa Bölükbaşı ile küslüğünün yeniden gündeme gelmesine sitem etti. Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Seven, Survivor All Star 2022 konseyinde adının geçmesinden rahatsızlık duyduğunu dile getirdi.

 

cemal can canseven den nisa bolukbasi isyani 2

 

Cemal Can Seven, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: Bu konular böyle dönüp dolaşıp bana geliyor. Niye bana geliyor bunu anlamış değilim. Ben İstanbul'dayım. Şöyle bir hakkım olsa, telefonla bağlanabilsem öyle bir hakkım da yok. İzlerken şöyle diyorum, ''Ah Cemal kadar taş düşsün'' Hayır, kilo da aldım. Düşersem, sert düşerim paramparça ederim. Kendimi de böyle gaza getiriyorum.

 

cemal can canseven den nisa bolukbasi isyani 3

 

Survivor 2020 sezonunda yakın arkadaş olan Nisa Bölükbaşı ve Cemal Can Seven'in yarışma bittikten sonra görüşmemeleri, izleyicinin dikkatinden kaçmamıştı. Cemal Can Seven ve Nisa Bölükbaşı'nın Instagram'da birbirlerini takipten çıkarmaları, ''Cemal Can ve Nisa küs mü?'' sorusunu gündeme getirmişti. Cemal Can Seven'in, Nisa Bölükbaşı ile Danla Bilic'in isteği üzerine görüşmediği öne sürülmüş; Cemal Can Seven, bu iddiaları yalanlamıştı.