Çok Çalışmamızın Meyvesini Almak İstiyoruz!

Ünlü isimler ile çalısan ünlü Gürcü tasarımcılar Giorgi Baghaturia ve Tornike Dzavashvili daha fazla ünlünün dikkatini çekmek istiyor.

 

Haber: Sedat Sarıkaya

 

Ünlü isimler ile çalısan ünlü Gürcü tasarımcılar Giorgi Baghaturia ve Tornike Dzavashvili daha fazla ünlünün dikkatini çekmek istiyor. Ünlü isimler ile çalısan ünlü Gürcü tasarımcılar Giorgi Baghaturia ve Tornike Dzavashvili daha fazla ünlünün dikkatini çekmek istiyor.

 

gurcu tasarimcilar giorgi baghaturia ve tornike dzavashvili daha fazla unlunun dikkatini cekmek istiyorlar

 

Dünyada çok konuşulan ünlü isim Adriana Lima ve Ülkemiz de magazin gündeminden düşmeyen ünlü sanatçı Gülşen ürünlerimizi giyiyor diyerek iddiasını belirten başarılı moda tasarımcıları gözlerini zirveye dikti. Geçtiğimiz günlerde basının " Bugün bulunduğunuz yere gelmek ve "T&G Yagash " markasının gelecek planlarından bahsetmek için nasıl bir yol izlediniz?" sorusunu " Daha önce de belirttiğim gibi şu anda global bir markanın baş tasarımcısı olarak çalışıyorum, buralara kadar gelmek için çok zor bir yoldan gelmeme rağmen, başka bir ülkeye gidip ayaklarının üzerinde durmanın o kadar kolay olmadığını çok rahat söyleyebilirim.Çok calışmamızın meyvelerini almak istiyoruz " diyerek cevapladı.