Danla Bilic İle Kaan Yıldırım Aşk Mı Yaşıyor? İşte Detaylar!

Danla Bilic ile Kaan Yıldırım aşk mı yaşıyor? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile oyuncu Kaan Yıldırım'ın aşk yaşadığı iddialarına taraflardan açıklama geldi. Peki Danla Bilic ile Kaan Yıldırım aşk mı yaşıyor? Cevaplar haberimizde..

 

Danla Bilic ile Kaan Yıldırım aşk mı yaşıyor? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile oyuncu Kaan Yıldırım'ın aşk yaşadığı iddialarına taraflardan açıklama geldi. Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile oyuncu Kaan Yıldırım'ın aşk yaşadığı iddialarına taraflardan açıklama geldi. Peki Danla Bilic ile Kaan Yıldırım aşk mı yaşıyor? Cevaplar haberimizde..

 

kaan yildirim ile danla bilic ask mi yasiyor 1

 

Kaan Yıldırım ile Danla Bilic aşk mı yaşıyor?

 

Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Hadise'nin eski aşkı Kaan Yıldırım'ın YouTuber Danla Bilic ile yeni bir ilişkiye başladığı ileri sürülmüştü. Çıkan haberlerin ardından Yıldırım ve Bilic'ten 'aşk' iddialarına yanıt gecikmedi. Şimdilerde iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlilik hazırlığı yapan Hadise'nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

 

kaan yildirim ile danla bilic ask mi yasiyor 2

 

Ünlü oyuncunun, gönlünü YouTube'da yayınladığı makyaj videolarıyla büyük bir şöhret yakalayan Danla Bilic'e kaptırdığı iddia edildi. Instagram'dan birbirlerini takip eden Yıldırım ve Bilic, haklarında çıkan haberlerin ardından açıklama yaptı.

 

kaan yildirim ile danla bilic ask mi yasiyor 3

 

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulunan Danla Bilic, "Bugün ufak bir ameliyat oldum ki inanır mısınız estetik değil. Neyse çıktığımda haberlere göre yeni sevgilim varmış. Benden hızlısı mezarda!" ifadelerini kullandı. Ardından Kaan Yıldırım da siyah-beyaz formatta evinin salonunda çektiği bir görüntüye "Alone (yalnız)" notunu düşerek, Bilic ile hakkındaki 'aşk' iddialarını yalanladı.

 

kaan yildirim ile danla bilic ask mi yasiyor 4

 

Aradığı mutluluğu bulamadı!

 

Öte yandan Danla Bilic, 'Tatlıcı' lakaplı sevgilisi Berat Demir'le yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ardından kozmetik sektöründe faaliyet gösteren iş insanı Yusuf Engin'le birliktelik yaşayan Bilic, aradığı mutluluğu yine bulamamıştı.

 

kaan yildirim ile danla bilic ask mi yasiyor 5

 

Bilic, geçtiğimiz haftalarda Engin'den ayrılmış ve ikili, sosyal medyadan birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı. Sosyal medya fenomeni, geçtiğimiz aylarda, "Evlilik için çok diri ve gencim." açıklamasını yapmıştı.