Duygu Özaslan Paris'te Sevgilisi Can Maxim Mutaf İle Evlendi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile Paris'te evlendiklerini duyurdu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile Paris'te evlendiklerini duyurdu. Son dönemde yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımda basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile Paris'te evlendiklerini duyurdu.

 

duygu ozaslan sevgilisi can maxim mutaf ile paris te evlendi

 

Paris'te evlendiler!

 

Sosyal medya içerik üreticisi Duygu Özaslan uzun zamandır aşk yaşadığı basketbolcu Can Maxim Mutaf ile dünyaevine girdi. Çift Paris'te nikah masasına oturdu. Çektiği makyaj videolarıyla şöhreti yakalayan sosyal medya içerik üreticisi Duygu Özaslan'dan müjdeli haber geldi. Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Can Maxim Mutaf'ın evlilik teklifini kabul ettiğini duyuran Özaslan, muradına erdi.

 

duygu ozaslan sevgilisi can maxim mutaf ile paris te evlendi

 

Instagram hesabından evlendiğini duyuran Duygu Özaslan sevenlerine sürpriz yaptı. 'Biz bugün evlendik. Önümüzdeki üç gün için çok heyecanlıyız, hazır mısınız? devamı yarın...' mesajıyla düğün fotoğraflarına paylaşan Özaslan nikahta giydiği mini kıyafetiyle de dikkat çekti.

 

duygu ozaslan sevgilisi can maxim mutaf ile paris te evlendi

 

Ünlü isimler ve sevenleri çifti 'tebrik’ etti. Duygu Özaslan eşi Can Maxim Mutaf ile tanışma hikayesini anlatmıştı: “Görücü usulü tanıştık. Ortak bir arkadaşımız ‘Biri var, senden çok hoşlanıyor’ dedi. Beklentim sıfır olduğu için ilgilenmedim. ‘Ya çirkindir ya da salaktır’ dedim. Sonra bir akşam mesaj attı. Ertesi gün buluştuk ve sevgili olduk.”

 

duygu ozaslan sevgilisi can maxim mutaf ile paris te evlendi