Sevda Türküsev'in Demet Evgar İçin Yaptığı Düğün Yorumu Tepki Çekti!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Amerikalı girişimci Elon Musk yaptığı son dakika açıklamasıyla Twitter anlaşmasının geçici olarak askıya alındığını söyledi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Amerikalı girişimci Elon Musk yaptığı son dakika açıklamasıyla Twitter anlaşmasının geçici olarak askıya alındığını söyledi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Amerikalı girişimci Elon Musk yaptığı son dakika açıklamasıyla Twitter anlaşmasının geçici olarak askıya alındığını söyledi. 

 

Son dakika haberine göre Twitter'ın Elon Musk'a satışında sorun yaşandı. Dünyanın en zengin insanı, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, satın alma anlaşmasının askıya alındığını duyurdu. Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'ın geçtiğimiz günlerde Twitter'ı satın alması tüm dünyada yankı uyandırırken son dakika gelişmesi yaşandı. Twitter hesabından açıklama yapan ünlü milyarder, anlaşmanın geçici olarak askıya alındığını duyurdu. Bu karar, Twitter'ın, sahte hesaplarla ilgili yaptığı açıklamanın ardından geldi.

 

"GEÇİCİ OLARAK ASKIYA ALINDI”

 

Musk yaptığı duyuruda, "Twitter anlaşması, sahte hesapların gerçekten de kullanıcıların yüzde 5'inden daha azını temsil ettiğini destekleyen ayrıntılar gelene kadar, geçici olarak askıya alındı." dedi. Öte yandan Elon Musk'ın açıklamasıyla birlikte Twitter hisselerinin yüzde 19 kadar değer kaybettiği belirtildi.