Enis Arıkan Öldü Mü? Haberlere İsyan Etti!

Enis Arıkan öldü mü? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Enis Arıkan, önceki gün sosyal medyada kendisi hakkında yapılan koronavirüs yüzünden hayatını kaybetti haberlerine isyan etti. Peki Enis Arıkan öldü haberleri için neler söyledi? Cevaplar haberimizde..

 

Enis Arıkan öldü mü? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Enis Arıkan, önceki gün sosyal medyada kendisi hakkında yapılan koronavirüs yüzünden hayatını kaybetti haberlerine isyan etti. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Enis Arıkan, önceki gün sosyal medyada kendisi hakkında yapılan koronavirüs yüzünden hayatını kaybetti haberlerine isyan etti. Peki Enis Arıkan öldü haberleri için neler söyledi? Cevaplar haberimizde..

 

Enis Arıkan öldü haberleri için neler söyledi?

 

İkinci kez koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Enis Arıkan, sosyal medyada kendisi hakkında çıkan 'öldü' haberlerine tepki gösterdi. Arıkan, "Allah sizi kahretmesin ne diyeyim. Kahretsin bile diyemedim. Bedduadan o kadar korkarım ki. Bu nasıl haber! Bir de tabut başına Ezgi'yi koymuşunuz ağlarken. Anam, bacım görse ne hisseder!” dedi.

 

enis arikan oldu mu enis arikan oldu haberlerine isyan etti