Gizem Hatipoğlu Kimdir? Nerelidir? Evli Mi?

Gizem Hatipoğlu kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü TV yıldızı Gizem Hatipoğlu ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Gizem Hatipoğlu kimdir? Nerelidir? Evli mi? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

Gizem Hatipoğlu kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü TV yıldızı Gizem Hatipoğlu ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü TV yıldızı Gizem Hatipoğlu ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Gizem Hatipoğlu kimdir? Nerelidir? Evli mi? Kaç yaşındadır? Cevaplar haberimizde..

 

gizem hatipoglu kimdir nerelidir evli mi

 

Gizem Hatipoğlu kimdir? Nerelidir? Evli mi?

 

Gizem Hatipoğlu kimdir? Var mısın, Yok musun? yarışmasıyla ünlenen Gizem Hatipoğlu 2011 yılında Hakan Hatipoğlu ile dünyaevine girdi. Peki, Gizem Hatipoğlu kimdir? 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Gizem Hatipoğlu, üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Reklamcılık bölümünde tamamladı. Televizyon dünyasına Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Var Mısın Yok Musun? adlı yarışma programına katılarak atılan Gizem Hatipoğlu, buradan 130 bin TL'lik ödül kazandı. Var Mısın Yok Musun yarışma programıyla geniş kitleler tarafından tanınırlık sağlayan Gizem Hatipoğlu, bu yarışmanın ardından Survivor yarışmasında yer aldı. 2011 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanan Star Life adlı magazin programında sunuculuk yapan Hatipoğlu, 2016 tarihinde de Kanal D ekranlarında yayınlanan Ev Gezmesi isimli programın da sunuculuğunu yapmıştır. Gizem Hatipoğlu, 24 Temmuz 2010 tarihinde aynı yarışmadan tanıştığı Hakan Hatipoğlu ile evlenmiştir. Hatipoğlu çiftinin Lila adında bir kızı vardır.