İstanbul'da Saatler Sürecek Elektrik Kesintisi! İşte Elektrik Kesintisi Yaşanacak İlçeler!

İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak. BEDAŞ 21 Şubat Çarşamba günü elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeleri açıkladı. İşte 'elektrik kesintisi' yaşayan ilçeler...

 

Elektrikler mi gitti? Elektrikler ne zaman gelecek sorularının yanıtı merak konusu oldu. 21 Şubat Çarşamba günü arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle yapılacak elektrik kesintilerini ALO 186 hattı üzerinden ya da AYEDAŞ ve BEDAŞ'ın planlı elektrik kesintileri sayfalarından öğrenebiliyoruz.

 

İstanbul'da elektrik kesintisi olan ilçeler listesi 21 Şubat 2024 Çarşamba gününün en çok araştırılan konuları arasında bulunuyor. Vatandaşlar arama motorlarında elektrik kesintisi ile ilgili yaptıkları sorgulamalara hız verdi. Peki, 21 Şubat 2024 elektrikler ne zaman gelecek? Elektrik kesintisi ne kadar sürecek, İstanbul'da elektrik kesintisi olan ilçeler hangileri?

 

AYEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

 

https://online.ayedas.com.tr/elektrik-kesintisi-sorgulama

 

AYEDAŞ'ın Anadolu Yakası kesinti ve arıza işleriyle, BEDAŞ'ın ise Avrupa yakası elektrik tedarik ve arıza işleriyle ilgilendiği biliniyor. İstanbul Anadolu yakasında yaşanacak planlı elektrik kesintisine dair güncel duyurular, AYEDAŞ internet sitesi üzerinden sorgulanabiliyor.

 

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ

 

BEDAŞ İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

 

İstanbul Avrupa yakasında planlı elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerin ve mahallelerin yer aldığı Planlı Elektrik Kesinti listesine, www.bedas.com.tr web sitesinde ana sayfada Planlı Kesintiler butonundan, mobil web sitesinden ve BEDAŞ 186 mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Planlı Elektrik Kesintileri hakkında SMS bilgilendirilmesi almak için de BEDAŞ'a başvurabilirsiniz.