Mert Fırat'ın Eşi İdil Fırat Koronavirüse Yakalandı!

Rol aldığı projelerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Mert Fırat'ın eşi İdil Fırat'in koronavirüs testi pozitif çıktı. 

 

Rol aldığı projelerle geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü oyuncu Mert Fırat'ın eşi İdil Fırat'in koronavirüs testi pozitif çıktı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü oyuncu Mert Fırat'ın eşi İdil Fırat'in koronavirüs testi pozitif çıktı.

 

Ünlü oyuncu Mert Fırat'ın eşi İdil Fırat koronavirüse yakalandı. Eşinin testinin pozitif çıkmasının ardından Mert Fırat da test yaptırdı. Ünlü oyuncunun testi negatif çıktı. Son olarak Fox ekranlarında yayınlanan 'Kefaret' adlı dizide Nurgül Yeşilçay ile başrol oynayan oyuncu Mert Fırat'ın eşi İdil Fırat'tan kötü haber geldi. Sosyetik güzelin koronavirüs testi pozitif çıktı. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Mert Fırat, mart ayında koronavirüse yakalanmıştı. O dönem 'Kefaret' dizisinde rol alan Fırat, senaryo gereği Suriye'ye gitmiş gibi gösterilmiş, kısa sürede sağlığına kavuşup setlere geri dönmüştü. Habertürk'ün haberine göre; Bu kez de sosyetik güzelin koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Eşinin virüsü kapmasının ardından Mert Fırat da test yaptırdı. Ünlü oyuncunun testinin negatif olduğu öğrenildi. Karantinaya giren ve evinde tedavi gören İdil Fırat'ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

mert firat in esi idil firat koronavirus oldu