Merve Özbey Ailesiyle Poz Verdi! Kötü Günler Geride Kaldı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Merve Özbey ailesiyle poz verirken sağlık sorunlarını atlattığını belirtti. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Merve Özbey ailesiyle poz verirken sağlık sorunlarını atlattığını belirtti. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Merve Özbey ailesiyle poz verirken sağlık sorunlarını atlattığını belirtti. 

 

Geçirdiği ameliyatın ardından oluşan komplikasyon nedeniyle bir süre tedavi gören Merve Özbey, önceki gün eşi Kenan Koçak ve iki yaşındaki kızı Elif Özüm'le birlikte Metropol İstanbul’da görüntülendi. Basın mensuplarının fotoğraf isteğini kırmayan ve ailesiyle poz veren Merve Özbey, merak edilen sağlık durumu ve planlanan yedi konserini iptal etmesi hakkında yöneltilen soruları geri çevirdi.

 

"HER ŞEY YOLUNDA”

 

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; 35 yaşındaki şarkıcı, "Her şey yolunda arkadaşlar. Şu an Elif var daha sonra rahat bir şekilde konuşuruz" diyerek, alışveriş turuna kaldığı yerden devam etti. Merve Özbey, bir süre önce geçirdiği ameliyatın ardından oluşan komplikasyon nedeniyle tedavi altına alınmış, sosyal medya üzerinden "Doktorlarımın tavsiyesi ile 30 Ağustos’a kadar olan konserlerimi üzülerek iptal etmek zorunda kaldım" açıklamasını yapmıştı.Etiketler: