Mete Gazoz'un Sevgilisi Melike Ayvaz Sosyal Medyada Olay Oldu!

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda yakaladığı başarılı ile Milli gururumuz olan ünlü sporcu Mete Gazoz ile sevgilisi Melike Ayvaz'ın uyumu sosyal medyada gündem oldu. 

 

2020 Tokyo Olimpiyatları'nda yakaladığı başarılı ile Milli gururumuz olan ünlü sporcu Mete Gazoz ile sevgilisi Melike Ayvaz'ın uyumu sosyal medyada gündem oldu. Son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran Milli gururumuz olan ünlü sporcu Mete Gazoz ile sevgilisi Melike Ayvaz'ın uyumu sosyal medyada gündem oldu.

 

GQ ödül törenlerinde şık siyah elbisesi ile Milli gururumuz Olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz'un yanında güzelliği ile büyüleyen sevgilisi Melike Ayvaz merak konusu oldu. Milli gururumuz Türk olimpik okçu Mete Gazoz, profesyonel spor alanındaki başarısının yanı sıra sempatikliği ile de göz dolduruyor. Son olarak GQ ödül törenlerinde 'Yılın sporcusu' ödülünü alan Mete Gazoz'a eşlik eden sevgilisinin güzelliği sosyal medyada gündem oldu. 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın 8. gününde klasik yay bireysel finalinde İtalyan Mauro Nespoli'yi 6-4 yenen ve altın madalya ile göğsümüzü kabartan milli okçu Mete Gazoz, spor hayatındaki istikrar ve başarısını aşk hayatında da yakalayan şanslı insanlardan. GQ Ödül törenine beraber katıldığı sevgilisi Melike Ayvaz ile ilk kez basın karşısına çıkıp poz veren ve medya karşısında ilk kez sevgilisi ile boy gösteren Mete Gazoz sosyal medyada yeniden 'sevgilisi' ile gündem oldu.

 

mete gazoz ile sevgilisi merve ayvaz in uyumu sosyal medyada gundem oldu

 

Hep Mete oku vuracak değil ya!

 

Sosyal medyada 'Hep Mete oku vuracak değil ya, bu kez de Eros Mete'yi kalbinden vurmuş' dedirten çiftin uyumu sosyal medyada Melike Ayvaz'ın merak edilmesine neden oldu.Etiketler: