Nagihan Karadere İki Kansere Birden Yakalandığını Açıkladı! Doktorum Korkma Dedi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere önceki gün bir davette objektiflere yansırken, yakalandığı kanser hastalığı ile ilgili dikkat çeken ifadeleri kullandı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere önceki gün bir davette objektiflere yansırken, yakalandığı kanser hastalığı ile ilgili dikkat çeken ifadeleri kullandı. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere önceki gün bir davette objektiflere yansırken, yakalandığı kanser hastalığı ile ilgili dikkat çeken ifadeleri kullandı. 

 

Posta gazetesinin aktardığı habere göre; Survivor 2022'de yarışan ünlü isim Nagihan Karadere'den sevenlerini üzen haber geldi. Survivor 2022 All Star'da yarışan ve geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı'nın 'Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ki?' dediği Nagihan Karadere, kanser olduğunu açıklamıştı. Ünlü ismin iki kanser türüne birden yakalandığı ortaya çıktı. Bir doğum günü partisine katılan Nagihan Karadere, açıklamalarda bulundu.

 

Geçtiğimiz haftalarda kanser olduğunu öğrenen Karadere süreç hakkında şöyle konuştu:

 

 

"İlk duyduğumda dünyam başıma yıkıldı. Gençliğimin baharındayım ve çocuğum var. Ölümden korkmuyorum açıkçası ama planlı olan bir şey insanı gerçekten ürkütüyor. Ağladığım zamanlar çok oldu. Ama güçlü olmak zorundayım. Yalnızım sanıyordum ama çok sevenim varmış. Tedavimi üstlenmek isteyenler bile oldu”

 

"Doktorum korkma dedi”

 

"Rahim ve göğüs kanseri aslında. İlaçlara başlanıldı. İkisi aynı anda olduğu için biraz zor oluyor ama halledeceğim. inşallah. Doktorum bana korkma dedi. En kötüsü rahmi alırız dedi. Göğüs olayı daha fazla soru işareti bırakan bir durum ama”