Rüyada Bilardo Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bilardo oynadığını görmek ne anlama gelir? Rüyada bilardo oynadığını gördüysen ne olacaktır? Kötüye mi yoksa iyiye mi işarettir? Rüyada bilardo oynadığını görmenin anlamı nedir? Bilardo oynadığını görmek neye delalet eder? İşte cevabı haberimizde...

 

-Rüyada bilardo oynamak, şöhrete, izzete, yükselmeye işaret eder. Bazı kere de Rüyada bilardo oynarken kazandığını görmek, rüya sahibinin yapacağı güzel işlere işarettir. Aynı zamanda kişinin rüyasında bilardo oynaması , sevdiği birine kavuşması demektir. Rüyada bilardo oyununu kaybetmek ise hayal kırıklığına işaret eder. Ayrıca rüyada kalabalık bir yerde bilardo oynamak iş hayatında büyük bir mücadele anlamına gelir. Rüyada bilardo oynadığını ve rakibini yendiğini görmek, düşman üzerine galibiyete işaret eder.

-Rüyada bilardo oynadığını ve oyunu kazandığını görmek, sevdiği birine kavuşmaya; oyunu kaybetmek, hayâl kırıklığına delâlet eder. Bilardo masası veya bilardo oynadığını görmek eğlenmenin habercisidir. Yine rüyada bilardo görmek çevreyle ilgili değişiklik anlamına gelir. Başka bir rivayete göre de rüyada bir salonda bilardo oynadığınızı görmek, bir dostunuzla verimli bir işe ortak olacağınıza işaret eder. Yine rüyada bilardo görmek sevince işaret eder çünkü insanlar bilardo oynayarak neşelenirler.

 


Etiketler: