Seda Sayan Bir Estetik Daha Yaptırdı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan eşi Çağlar Ökten ile yaptığı Amsterdam tatili sonrası İstanbul'a döner dönmez soluğu yine estetik merkezinde aldı. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan eşi Çağlar Ökten ile yaptığı Amsterdam tatili sonrası İstanbul'a döner dönmez soluğu yine estetik merkezinde aldı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan eşi Çağlar Ökten ile yaptığı Amsterdam tatili sonrası İstanbul'a döner dönmez soluğu yine estetik merkezinde aldı. 

 

Seda Sayan tatil dönüşü soluğu yine estetik merkezinde aldı. Ünlü şarkıcı Seda Sayan, nisan ayında meslektaşı Çağlar Ökten ile dünyaevine girdi. Sürpriz törenle dünyaevine giren Seda Sayan ve Çağlar Ökten, balayı için Paris'i tercih etti.

 

Estetik sonrası tatil

 

Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde bir dizi estetik operasyon geçirip Amsterdam'a tatile gitti. Amsterdam'da arkadaşlarıyla güzel bir tatil geçiren çift, İstanbul'a geldi.

 

Tatilden sonra estetik

 

Sosyal medyayı sık kullanan ünlü şarkıcı Seda Sayan ise, tatilden döner dönmez soluğu estetik operasyonda aldı. Seda Sayan, bu defa yanak, çene, dudak ve boynuna gençleştirici işlemler yaptırdı.

 

seda sayan estetik yaptirdiEtiketler: