Seda Sayan İle Eşi Çağlar Ökten'den Lolipop'lu Amsterdam Paylaşımı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan ile eşi Çağlar Ökten'in Amsterdam tatillerinden yaptıkları lolipoplu paylaşım takipçilerinden yoğun ilgi gördü. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan ile eşi Çağlar Ökten'in Amsterdam tatillerinden yaptıkları lolipoplu paylaşım takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan ile eşi Çağlar Ökten'in Amsterdam tatillerinden yaptıkları lolipoplu paylaşım takipçilerinden yoğun ilgi gördü.  

 

Amsterdam pozları beğeni topladı!

 

Şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz hafta nikah masasına oturduğu meslektaşı Çağlar Ökten ile Amsterdam'dan paylaşım yaptı. Daha önce 7 kez nikah masasına oturan şarkıcı Seda Sayan, 8. kez evlenmek için sevgilisi Çağlar Ökten'in teklifine 'evet' demişti. 59 yaşındaki Seda Sayan, 35 yaşındaki meslektaşı Çağlar Ökten ile dünya evine girdi. Balayı için Paris'e giden çift, son olarak soluğu Amsterdam'da aldı. Yakın dostları Esra Özmen ve eşi Fuat Özdolgun ile yurtdışına çıkan çiftten ilginç bir poz geldi. Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten lolipoplu fotoğraf çekilip sosyal medyada paylaştı. Birçok kez estetik operasyon geçiren Seda Sayan, genç görüntüsüyle dikkat çekti.

 

İşte o paylaşım;

 

seda sayan ve caglar okten den lolipoplu amsterdam paylasimi