Seren Serengil Estetik Yaptırdı! Yüzüne Sünnet Derisi Enjekte Ettirdi!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yaptığı magazin yorumlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, önceki gün sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda yüzüne yaptırdığı estetik operasyon hakkında bilgi verdi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yaptığı magazin yorumlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, önceki gün sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda yüzüne yaptırdığı estetik operasyon hakkında bilgi verdi. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, önceki gün sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda yüzüne yaptırdığı estetik operasyon hakkında bilgi verdi. 51 yaşındaki Seren Serengil, son yıllarda popüler olan gençleştirme yöntemini denedi. Hem sunuculuk hem şarkıcılık yapan Seren Serengil, peş peşe geçirdiği mide küçültme ameliyatları sonrası ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kalmıştı. 42 kilolara kadar düşen ve ölümden dönen Serengil son geçirdiği operasyonun ardından da yavaş yavaş toparlanmaya başlamıştı. Estetikten vazgeçmeyen Serengil bu kez de yüzüne yeni bir işlem yaptırdı.

 

Sünnet derisi ile yüz estetiği!

 

Güzellik merkezinin yolunu tutan Serengil, işlem öncesinde ise Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. İşlemin detaylarını anlatan Serengil, yeni doğmuş bebeğin sünnet derisiyle cildine kök hücre yaptıracağını açıkladı. 'Alloblast tekniğiyle' daha genç bir görünüm elde etmek isteyen Serengil, bu paylaşımıyla sosyal medyada gündem oldu.