Seda Sayan'ın Eşinden İstediği 60. Doğum Günü Hediyesi Olay Oldu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından yayınladığı videosunda eşi Çağlar Ökten'den istediği doğum günü hediyesi ile sosyal medyada gündem oldu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından yayınladığı videosunda eşi Çağlar Ökten'den istediği doğum günü hediyesi ile sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram sayfasından yayınladığı videosunda eşi Çağlar Ökten'den istediği doğum günü hediyesi ile sosyal medyada gündem oldu. 

 

1 Ocak tarihinde 60 yaşına girecek olan Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten'le bir video paylaştı. Doğum gününe özel bir etkinlik yapacak Sayan'ın eşine yalvarması dikkatlerden kaçmadı. Bakın Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük eşinden ne istedi? 2022 yılında 7. kez nikah masasına oturan Seda Sayan, Çağlar Ökten ile evlenmişti. Mutlu bir evlilik süreci yaşayan Sayan, 1 Ocak 2023 tarihinde 60. yaş gününü kutlayacak. Eşi Çağlar Ökten'in o tarihte sahne alacağı mekanı açıklayan Sayan, eşinden ilginç bir istekte bulundu. Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten ile 2022 yılının en çok konuşulan çiftleri arasında girdi. Uzun zamandır sahnelere çıkmayan Sayan, eşini ise sahnede yalnız bırakmıyor. Çağlar Ökten ile arasındaki 25 yaş farka aldırış etmeyen ünlü sanatçı mutlu evliliğini sürdürürken, 1 Ocak'ta 60 yaşına girecek.

 

seda sayan esinden istedigi dogum gunu hediyesi ile olay oldu

 

EŞİNE İLGİNÇ İSTEK

 

Doğum günü için özel bir etkinlik yapacak olan Sayan, 1 Ocak tarihinde eşinin sahne alacağı mekanı açıklarken, Ökten'den " Bende bir saat çıkayım lütfen" yorumu herkesi şaşırttı.