Seda Sayan Isparta Konserine Gidemediğini Duyurdu!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sanatçı Seda Sayan, Melek Mosso'nun yerine sahne alacağı Gül Festivali'ne gidemediğini sosyal medya sayfasından yayınladığı video ile duyurdu. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü sanatçı Seda Sayan, Melek Mosso'nun yerine sahne alacağı Gül Festivali'ne gidemediğini sosyal medya sayfasından yayınladığı video ile duyurdu. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü sanatçı Seda Sayan, Melek Mosso'nun yerine sahne alacağı Gül Festivali'ne gidemediğini sosyal medya sayfasından yayınladığı video ile duyurdu.  

 

Konsere gidemedi!

 

Isparta'daki konseri hedef gösterildikten sonra iptal edilen şarkıcı Melek Mosso'nun yerine sahneye çıkacak olan Seda Sayan, konsere gidemediğini duyurdu. Şarkıcı Seda Sayan, konseri 'İslami hassasiyetler' gerekçesiyle iptal edilen ve hedef gösterilen Melek Mosso'nun yerine sahneye çıkacağı Isparta'ya gidemedi. Sayan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hava muhalefeti sebebiyle uçakların kalkmadığını ve bu nedenle Isparta Uluslararası Gül Festivali'ne katılamadığını açıkladı. Sayan paylaştığı videoda, “Çok sevgili Isparta halkı, hava muhalefetinden dolayı alandan döndüm, uçaklar kalkmadığı için. İnşallah, saygıdeğer başkanımızın belirleyeceği önümüzdeki tarihlerde tekrar sizinle buluşmak ümidiyle…” ifadelerini kullandı. Melek Mosso'nun AK Partili Isparta Belediyesi tarafından duyurulan konseri, Milli  Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi tarafından hedef gösterilmiş, belediyeye "halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan" konserler düzenleme suçlaması getirilmişti. Bu iddiaların ardından da, Mosso'nun Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamındaki konseri iptal edilmişti 

 

 Etiketler: