Semih Uyulgan Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Semih Uyulgan kimdir? Youtube'da yayınladığı ilginç içeriklerle adından söz ettiren ünlü sosyal medya fenomeni Semih Uyulgan ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Semih Uyulgan kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Cevaplar haberimizde..

 

Semih Uyulgan kimdir? Youtube'da yayınladığı ilginç içeriklerle adından söz ettiren ünlü sosyal medya fenomeni Semih Uyulgan ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Son dönemde yaptığı yayınlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Semih Uyulgan ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette sıklıkla araştırılıyor. Peki Semih Uyulgan kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Burcu nedir? Cevaplar haberimizde..

 

semih uyulgan kimdir nerelidir sevgilisi var mi

 

Semih Uyulgan kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? 

 

Semih Uyulgan kimdir? Semih Uyulgan 1997 yılında İzmir'de doğdu. 2012 yılında açtığı YouTube kanalında ilk videosunu 17 Temmuz 2016 tarihinde yükledi. Kanalında ''Türkiyede BMW İle Kız Tavlama'' başlığında yüklediği video 3 milyon görüntüleme aldı. Kanalında farklı tarzda içerikler yükleyen Semih Uyulgan 2 yıl içerisinde yüklediği videolar ile 53 milyonun üzerinde görüntüleme aldı. Sosyal deneyler, kız tavlama, korkutma şakası gibi videolar ile başladığı YouTube kariyerinde tanınmasını, izlenme sayısının ve abone sayısının artmasını en çok sağlayan faktör, İzmir'de sokakta çevirdiği insanlara sorduğu cinsel içerikli sorular oldu. Kendisini çok seven ve sempatik bulan insanların olduğu kadar bir o kadar da yaptığı cinsel içerikli videoların izleyenlerin düşünceleri hoş olmadığı ve saygısızlık olarak kabul edildiği gerçeğini bir kenara yazmak istedik. Semih Uyulgan İzmir'in Bornova ilçesinde oturmaktadır. İki kardeş olan genç ismin bir abisi vardır. Rapçi olarak son zamanlarda dinlemekten hoşlandığı kişinin Ben Fero olduğunu söylemiştir. İşletme bölümü okumakta ve 2.sınıfta Üniversite eğitimine devam etmektedir. Karakter olarak eğlenmeyi ve insanlarla bir şeyler paylaşmayı seven bir insandır. Bir dönem kendisi gibi YouTuber olan Burak Güngör, Semiy Uyulgan'ın çekmiş olduğu videoları kanalında eleştirmiş ve takipçiler arasında büyük bir kızışma ortaya çıkmıştır. Olay tatlıya bağlanılarak kapatılmıştır. En çok izlediği 5 YouTube kanalı; NDNG Enes Batur, Kafalar, Berkcan Güven, Orkun Işıtmak ve Saçkolik Adam kanallarıdır. Sevgilisi yoktur ve en sevdiği renkler pembe, siyah ve beyaz renkleridir. Takım tutmamakta ancak ailesinin Galatasaraylı olmasından dolayı yakınlığı Galatasaray'a karşıdır. Kanalında en çok izlenilen videoları ''Para İçin Yap'' yarışmasıdır. Ellerinde tuttuğu zarflarda ''30 şınav çek, denize atla, benim adımı dövme yaptır, kafana süt dök, kendine tokat at, birisinin numarasını al, sokakta bağır, çorabını kokla, sevgilini ara ve ayrılmak istediğini söyle'' şeklinde yazılar vardır. Sokakta ''Var mı para kazanmak isteyen? Para kazanmak isteyen yok mu?'' diye seslenerek yanına gelenlerden bir zarf seçmesini ister. Seçtikleri zarfta çıkan şeyi yaptıklarında belli bir miktar para verir. Bu şekilde yaptığı videoları ile bir dönem Kanal D ana haber bültenine çıkmayı başarmıştır. İzmir'in Bornova ilçesinde doğan ve büyüyen 22 yaşındaki genç YouTuber Semih Uyulgan, 1.84 m boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır.