Survivor'daki Aşk İtirafı Sonrası Acun Ilıcalı'nın Şaşkınlığı Gündem Oldu!

TV8'de yayınlanan Survivor 2023 tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz akşam yayınlanan Türk Yunan ortak oyunu öncesi Yunan takımından gelen aşk itirafı sonrası Acun Ilıcalı'nın şaşkınlığı sosyal medyada gündem oldu. 

 

TV8'de yayınlanan Survivor 2023 tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz akşam yayınlanan Türk Yunan ortak oyunu öncesi Yunan takımından gelen aşk itirafı sonrası Acun Ilıcalı'nın şaşkınlığı sosyal medyada gündem oldu. TV8'de yayınlanan Survivor 2023 tüm hızıyla devam ederken geçtiğimiz akşam yayınlanan Türk Yunan ortak oyunu öncesi Yunan takımından gelen aşk itirafı sonrası Acun Ilıcalı'nın şaşkınlığı sosyal medyada gündem oldu. 

 

Yunan yarışmacılarla sohbet eden Ilıcalı bir aşk itirafına maruz kaldı. Ilıcalı şaşkınlıkla yüzünü kapatırken samimi anlar yaşandı. Türk ve Yunan yarışmacılar çetin bir mücadele verdi. Yunan yarışmacılarla sohbet eden Acun Ilıcalı takımda yaşanan bir aşk itirafı ile şoke oldu. Ilıcalı, şaşkınlıktan yüzünü kapattı. Ödül kazanınca New York'a giden Yunan yarışmacılarla konuşan Acun Ilıcalı'nın "New York nasıldı?" sorusunun üzerine yarışmacılardan Marielene, "New York muhteşemdi. Zannedersem tüm Survivor'larda verilmiş olan en iyi ödül. Muhteşem vakit geçirdik. Olabildiğince görsel, tecrübe ve anı biriktirdik. Şahsen hayatımda yaşadığım en iyi tecrübeydi. Takımım ve Stavroula'yla muhteşem vakit geçirdik" dedi.

 

"ÖNCE BAŞKASIYLAYDI”

 

Acun Ilıcalı, bu açıklamayı yapan Sakis'e "New York'a gittiğinizde birlikte miydiniz?" diye sordu. Sakis, "Hayır öncesinde başkasıylaydı. Şimdi benimle. Ama mademki çok iyi vakit geçirdi, kazandım" diye cevap verdi. Acun Ilıcalı, duyduğu bu aşk itirafı karşısında şaşkınlığını gizlemek için yüzünü kapattı.