Twitter Fenomeni Mehmet Berk Ergin Sosyal Medyaya Geri Dönüyor!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Twitter fenomeni Mehmet Berk Ergin yaptığı açıklamada sosyal medyaya geri döneceğini söyledi. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Twitter fenomeni Mehmet Berk Ergin yaptığı açıklamada sosyal medyaya geri döneceğini söyledi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren Twitter fenomeni Mehmet Berk Ergin yaptığı açıklamada sosyal medyaya geri döneceğini söyledi. 

 

twitter fenomeni mehmet berk ergin geri donuyor

 

Yaklaşık 2 yıldır sosyal medyayı aktif kullanmayan Twitter fenomeni Mehmet Berk Ergin, yeniden eski günlerine döneceğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde Kurban Bayramı'nı geçirmek için gittiği Afrika'dan dönen Mehmet Berk Ergin, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada 1.5 milyonu aşkın takipçisiyle milyonluk sosyal sorumluluk projelerini hızlı bir şekilde tamamlamasıyla ve toplumu derinden etkileyen adli konulara dahil olmasıyla bilinen Mehmet Berk Ergin, eskiden olduğu gibi sosyal medyada yeniden aktif olacağını döneceğini duyurdu.

 

Fenomen isim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Hayatımda bazı sorunlar oldu, uzun bir süredir yoktum ama çok yakında geri dönüyorum. Arka planda projelere devam ettim ama şimdi sosyal medyadan da kaldığımız yerden devam edeceğiz. Tüm kalbimle inanıyorum ki, sizler eskiden olduğu gibi insanlara umut olmaya devam edeceksiniz" dedi.